Greitasis antigeno seilių testas SARS-COV-2, 1 vnt.

5,99 €

SARS-COV-2 antigeno greitojo tyrimo prietaisas yra greitasis vizualinis imunologinis tyrimas, leidžiantis kokybiškai nustatyti įtariamo COVID-19 antigenus iš seilių mėginių.

Rezultatai po 20 minučių.

1 testas

Kiekis
Nėra

Procedūra:

Prieš  naudojimą tyrimus, mėginius ir (arba) kontrolinius elementus pašildykite iki kambario temperatūros (15–30°C).

Išimkite testą iš sandaraus maišelio ir padėkite ant švaraus, lygaus paviršiaus. Prietaisą paženklinkite paciento ar kontrolės identifikatoriumi. Norint pasiekti geriausius rezultatus, tyrimas turėtų būti atliktas per vieną valandą.

1. Atsukite išgavimo tirpalo antgalį ir įpilkite visą išgavimo tirpalą į seilių surinktuvą iki Antrosios / Aukštesnės skalės žymos (apie 400 µl).

2. Išmeskite seilių surinktuvą. Surinkimo mėgintuvėlį uždenkite mėgintuvėlio antgaliu, uždėdami antgalį tiesiai ant surinkimo mėgintuvėlio.

3. Surinkimo mėgintuvėlį stipriai purtykite daugiau kaip tris kartus, kad sumaišytumėte seiles ir išgavimo tirpalą, tada sumaišytą tirpalą suspauskite 10–15 kartų, palaukite 2 minutes, kad seilės ir išgavimo tirpalas gerai susimaišytų.

4. Laikykite išgavimo mėgintuvėlį vertikaliai ir įlašinkite du lašus (70–80 µl) išgauto mėginio į mėginio duobę. Nenaudokite ir nejudinkite tyrimo prietaiso, kol tyrimas bus baigtas ir paruoštas nuskaitymui.

5. Kai yrimas pradeda veikti, spalva juda per membraną. Palaukite, kol pasirodys spalvota juota (-os). Rezultatą reikia nuskaityti po 20 minučių. Nevertinkite rezultato po 30 minučių.

Rezultatų aiškinimas

Teigiamas rezultatas: spalvota juosta atsiranda kontrolinės juostos srityje ©, o kita spalvota linija – T juostos srityje.

Neigiamas rezultatas: kontrolinės juostos srityje (C) atsiranda viena spalvota juosta. Bandomosios juostos srityje (T) bėra juostos.

Neteisingas rezultatas: kontrolinė juosta nepasirodo. Bet kurio bandymo, kurio kontrolinė juosta nepasirodė nurodytu nuskaitymo metu, rezultatai turi būti atmesti. Peržiūrėkite procedūrą ir pakartokite atlikdami naują tyrimą. Jei problema išlieka, nedelsdami nutraukite rinkinio naudojimą ir susisiekite su vietiniu platintoju.

Rinkinį sudaro:

individualiai supakuoti tyrimo prietaisai;

išgavimo tirpalas;

pipetė;

seilių surinkimo indas;

informacinis lapelis.

Principas

SARS-COV-2 antigeninio greitojo tyrimo prietaisas yra šoninio srauto chromatografinis imuninis tyrimas. 

Kai į tiriamosios kasetės mėginio ertmę įpilamas pakankamas tiriamojo mėginio tūris, bandinys kapiliariniu būdu juda išilgai kasetės. Naujasis koronaviruso nukleoproteinas, jei jo yra bandinyje, prisijungs prie antinaujojo koronavirus nukleoproteinų antigenų konjugatų putų. Paskui imunokompleksą užfiksuoja iš anskto padengtas putų antivirusinis koronaviruso nukleoproteinų monokloninis antikūnas, suformuodamas bordo spalvos T liniją, nurodant teigiamą naujojo koronaviruso tyrimo rezultatą ir nurodant infekciją naujuoju koronavirusu.

T linijų nebūvimas rodo neigiamą rezultatą. Kiekviename bandyme yra vidinė kontrolė (C linija), kurioje turėtų būti bordo spalvos kontrolinių antikūnių linija, neatsižvelgiant į spalvos pasirodymą bet kurioje iš bandymo linijų. Jei C linija nepasirodo, bandymo rezultatas yra neteisingas ir mėginys turi būti