Arbata Šlapimo takams Dr. E. Šimkūnaitės, 15 vnt.

Arbata Šlapimo takams, Dr. E. Šimkūnaitės, 15 vnt.

2,79 €

Arbata Šlapimo takams Dr. E. Šimkūnaitės

Pagal žolininkės Dr. Eugenijos Šimkūnaitės receptus

  • Rykštenių žolė, kraujažolių žolė, beržų lapai, viržių žolė gali padėti palaikyti normalią inkstų ir šlapimo sistemos organų funkciją, gali padėti skatinti šlapimo išsiskyrimą.

15 vnt.

Gamintojas: Švenčionių vaistažolės

Paruošimo ir vartojimo būdas: 1 pakelį (2g) arbatos užpilkite 200 ml verdančio vandens ir uždenkite. Palaikykite 10 minučių, nuspauskite. Gerkite po stiklinę arbatos 3 kartus per dieną. 

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nevartoti asmenims, jautriems arbatos sudedamosioms dalims. Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

Habilituota biologijos mokslų daktarė Eugenija Šimkūnaitė (1920-1996 m.) savo gyvenimu ir veikla sukaupė ne tik didžiulį etnokultūrinį bei intelektualinį turtą Lietuvai, bet ir paliko neišdildomus įspūdžius su ja bendravusiems žmonėms bei suformavo unikalų savo, kaip liaudies žiniuonės įvaizdį. Siekiant įamžinti daktarės Eugenijos Šimkūnaitės, istorinės lietuvių tautos asmenybės atminimą ir gimimo 100-metį, pagal žolininkės receptus ETNO sukūrė 7 žolelių arbatas kasdienei sveikatai.

Įamžindami šviesaus atminimo vaistininkės habil. dr. Eugenijos Šimkūnaitės atminimą ir rašytinį žiniuonės palikimą „ETNO“ kartu su „ Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondu“ atnaujino žolelių arbatas. Kiekviename mišinyje suteikdamos magišką darną yra suderintos septynios skirtingos žolelės. Besirūpindami gera savijauta kartu prisiminkime žiniuonės puoselėtas vertybes, dalykimės sukauptu žinių ir patirties lobynu, prisidėkime prie Lietuvos vaistažolininkystės skatinimo.

Sudedamosios dalys: anyžių vaisiai, rykštenių žolė, viržių žolė, kraujažolių žolė, svilarožių lapai, beržų lapai, pilkųjų skleistesnių žolė.

100ml paruoštos arbatos Rekomenduojamoje per parą suvartoti 
normoje 600 ml paruoštos arbatos
Energinė vertė 6 kJ/1 kcal 38 kJ/9 kcal
Riebalai
- Sočiųjų riebalų rūgščių
<0,1g
<0,1g
<0,1g
<0,1g
Angliavandeniai
- Cukrų
0,37g
<0,5g
2,22g
<0,5g
Baltymai <0,1g <0,1g
Druska 0,0019g 0,0114g

Charakteristikos

Įpakavimas
Arbata pakeliuose
Arbatos linija
Dr. E. Šimkūnaitė ETNO
Funkcija
Šlapimo sistemai

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Apibendrinimas

5

star star star star star

(1 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą
Grade
star star star star star
2024-03-24
star Verified Purchaser

Šlapimo takų arbata

Tinka esant šlapimo takų uždegimo gydymui.