Slyvų ir obuolių juostelės LABU, 60g.

Slyvų ir obuolių juostelės LABU, 60g

Slyvų ir obuolių skanėstas LABU yra idealus dietinis produktas. Mineralo kalio yra net 40% dienos normos 100 g produkto, taip pat šiame užkandyje yra beveik visų B grupės vitaminų.

Slyvų ir obuolių džiovintos vaisių tyrės juostelės LABU, padengtos džiovintų obuolių milteliais. Tai biologiškai vertingas užkandis tik iš dviejų ingredientų. Sudėtyje tik slyvos (15 %) ir obuoliai (85 %), be jokio pridėtinio cukraus! 

LABU džiovintos vaisių tyrės juostelės gaminamos tik iš dviejų ingredientų  - obuolio ir kito vaisiaus, be jokių kitų pridėtinių priedų, o taip pat ir pridėtinio cukraus.  Gamybos metu panaudojama visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas ir susmulkinta odelė, kurioje, priklausomai nuo žaliavos rūšies, yra nuo 30 iki 60 proc. žmogaus organizmui reikalingų biologiškai vertingų medžiagų (fenolinių medžiagų, vitaminų, ląstelienos, pektino ir kt.).

LABU džiovintos vaisių tyrės juostelėse dėl ypatingos gamybos technologijos išlaikytas maksimalus maistinių medžiagų, skaidulų ir vitaminų kiekis.

Šis pilnavertis užkandis puikiai tinka visiems, siekiantiems užkandžiauti kokybiškiau, sportuojantiems ir aktyviai dirbantiems, taip pat žmonėms netoleruojantiems glitimo, veganams.

LABU - idealus užkandis bet kuriuo metu!

Maistingumo deklaracija (100 g):
Energinė vertė: 1250 kJ/298 kcal.;
Riebalai – 1 g;
Angliavandeniai – 81 g, iš kurių cukrų – 60 g;
Skaidulinės medžiagos –12 g;
Baltymai – 2 g,
Druska – 0,0 g.